פדרו גלבאן – מבני יהודה למקסיקו ולפ"ת ובחזרה לשכונה

פדרו גלבאן נחשב לאחד מהשחקנים המרכזיים ביותר של בני יהודה בעשור האחרון ועזיבתו את הקבוצה בעונה הקודמת, היוותה מכה דיי גדולה, שממנה בני יהודה לא התאוששה וירדה ליגה. קשה באמת לומר שבגלל היעדרו של פדרו גלבאן התחוללה הירידה לליגה הלאומית, אך אין ספק כי הדבר השפיע במידה רבה.

מאת: יונתן טסלר

פדרו גלבאן  יונתן טסלר

גלבאן במדי בני יהודה

לפני כשנה פדרו גלבאן סיים את החוזה של בבני יהודה ורצה לשחק במקסיקו, קצת יותר קרוב לבית שלו בארגנטינה. כשהיגיע לשם, הקבוצה פשטה את הרגל, וגלבאן עשה את דרכו חזרה לישראל ולשכונה. אבל בשכונה לא היו ערניים מספיק ומכבי פ"ת ביצעה מחטף וצרפה אותו לכוחותיה. הביצועים שלו בעונה הזו הראו ללא כל צל של ספק שגלבאן לא מתחבר לקבוצת הלוזונים והראה יכולת לא טובות עם פציעה קלה.

בזאת לא סיימה מכבי פ"ת את היחסים שלה עם בני יהודה ולמעשה בסוף העונה נשארה בליגת העל על חשבונה. בסיום העונה, שוב יצא גלבאן לחו"ל ושוב הקבוצה אליה הגיע סבלה מבעיות כלכליות והשנה בני יהודה לא נרדמה בשמירה וצרפה אותו לכוחותיה בליגה הלאומית.

צפו בירידה של בני יהודה ללידה הלאומית בעונה 2013/2014:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>